Dzisiaj: Sobota 11 lipca 2020

Kocham Piotrków 2019

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
4 + 4 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
4 + 4 =
zdjęcie
Od kilku lat, rokrocznie, w czerwcu ukazuje się dodatek „Kocham Piotrków”. Najnowszy numer w głównej mierze poświęcony jest nowo wybudowanej mediatece, której otwarcie już 14 czerwca. Zapraszamy do lektury.
Dodatek „Kocham Piotrków” dystrybuowany jest do skrzynek pocztowych. Gazeta jest także dodatkiem do najnowszego wydania „Tygodnia Trybunalskiego”, który ukazał się w środę (12.06).

W „Kocham Piotrków” tradycyjnie znalazły się informacje o aktualnie realizowanych inwestycjach, boomie mieszkaniowym, sytuacji finansowej miasta oraz atrakcjach turystycznych. Ponadto w gazetce znalazł się także wywiad z prezydentem Krzysztofem Chojniakiem, w którym można przeczytać m.in. o zahamowaniu trendu ubywania ludności z Piotrkowa, o remoncie A1 i związanymi z tym reperkusjami czy przebudowie Podzmacza.
Główna część publikacji poświęcona jest piotrkowskiej mediatece, która powstała na placu Pofranciszkańskim. Otwarcie nowoczesnego centrum kultury i nauki już 14 czerwca. W „Kocham Piotrków” można zapoznać się z szeroką ofertą atrakcji, jakie przygotowano z tej okazji.  

Publikacja dostępna jest także w budynkach magistratu (przy ulicy Szkolnej 28 oraz Pasażu Rudowskiego 10), on-line oraz w załączniku poniżej (duży plik).

Załączniki artykułu

Kocham Piotrków 2019 (Pobrań: 169)
← powrót