Dzisiaj: Środa 30 września 2020

Komunikaty Komisarza Wyborczego

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
9 + 9 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
9 + 9 =
zdjęcie
Krajowe Biuro Wyborcze Delegatura w Piotrkowie Trybunalskim, w związku z zarządzonymi wyborami do rad gmin, rad powiatów i sejmików województw oraz wójtów, burmistrzów, prezydentów miast na dzień 21 października 2018 r. przekazuje do publicznej wiadomości następujące komunikaty (do pobrania z załączników poniżej):
1. Komunikat Komisarza Wyborczego w Piotrkowie Trybunalskim z dnia 14 sierpnia 2018 r. w sprawie liczby mieszkańców w poszczególnych
gminach według stanu na koniec roku poprzedzającego rok, w którym są przeprowadzane wybory.

2. Komunikat KomisarzaWyborczego w Piotrkowie Trybunalskim z dnia 14sierpnia 2018 r. w sprawie miejsca i czasu przyjmowania zawiadomień o utworzeniu komitetu wyborczego.

3. Komunikat Komisarza Wyborczego w Piotrkowie Trybunalskim z dnia 14 sierpnia 2018 r.w sprawie miejsca i czasu przyjmowania zgłoszeń
kandydatów na członków terytorialnych komisji wyborczych.

Informujemy również, że Państwowa Komisja Wyborcza uruchomiła serwis wybory2018.pkw.gov.pl. Już teraz w serwisie można znaleźć najważniejsze informacje na temat nadchodzących wyborów samorządowych. W tej chwili na stronie można zapoznać się z poświęconymi wyborom samorządowym aktami prawnymi, w tym uchwałami Państwowej Komisji Wyborczej, a także z danymi statystycznymi i kalendarzem wyborczym. 
Serwis będzie uzupełniany na bieżąco. Dotyczy to m.in. aktualności, ale również informacji na temat obwodów wyborczych, zarejestrowanych komitetów wyborczych czy kandydatów na radnych rady gminy, radnych rady powiatu, radnych sejmiku województwa, radnych rad dzielnic m. st. Warszawy i wreszcie wójtów, burmistrzów lub prezydentów miast.

Załączniki artykułu

Komunikat_komisje (Pobrań: 375)
Komunikat_komitety (Pobrań: 295)
← powrót