Konkurs "Biznes na PLUS"

Proszę określić gdzie leży problem:
2 + 7 =
Link
2 + 7 =
Biznes_na_Plus_2022_ŁKA_1024x512-07
Ruszył nabór do kolejnej edycji Nagrody Gospodarczej Województwa Łódzkiego „Biznes na PLUS”. Kandydatury do nagród można zgłaszać w sześciu kategoriach.
 
To najbardziej prestiżowe wyróżnienie dla firm   z naszego regionu. Jest formą docenienia  oraz podziękowania dla przedsiębiorców osiągających najlepsze efekty ekonomiczne.
- Nagroda Gospodarcza Województwa Łódzkiego stanowi wyróżnienie i szczególne podziękowanie dla przedsiębiorców, którzy konsekwentnie budują pozytywny wizerunek łódzkiej przedsiębiorczości, osiągają najlepsze efekty ekonomiczne, realizują innowacyjne projekty oraz cieszą się uznaniem w województwie łódzkim, kraju i za granicą- mówią organizatorzy.
W tym roku kandydatury można zgłaszać w sześciu kategoriach:
-Świadomi w biznesie – Nagroda Publiczności;
-Debiut roku;
-Sukcesja z sukcesem;
-Łódzkie zaprogramowane na przyszłość;
-Międzynarodowy sukces;
-„Biznes na PLUS”.
Udział w konkursie jest bezpłatny. Nabór firm do konkursu trwa do 30 września. Formularze zgłoszeniowe oraz szczegółowe informacje na temat nagrody zostały zamieszczone na stronie biznesnaplus.lodzkie.pl
Laureatów konkursu poznamy 15 grudnia podczas drugiego dnia XV Europejskiego Forum Gospodarczego – Łódzkie 2022. Biznes w erze innowacji.
← powrót