Dzisiaj: Wtorek 13 kwietnia 2021

Konkurs palm oraz żur piotrkowski. Jarmark Wielkanocny w niedzielę

Proszę określić gdzie leży problem:
1 + 7 =
Link
1 + 7 =
jarmark (994x645) (967x561)
Pisanki, baranki, zajączki, a także konkurs na najładniejszą palmę oraz żur piotrkowski wielkanocny będą czekały na wszystkich podczas Jarmarku, który odbędzie się w najbliższą niedzielę (14.04.) w Rynku Trybunalskim.
Jarmark Wielkanocny rozpocznie się o 10:00 i potrwa kilka godzin. W sercu Starówki stanie kilkanaście stoisk, na których będzie można kupić głównie ozdoby świąteczne. Stoisko wystawi również Ośrodek Edukacji Artystycznej MOK. Bedzie tam mozna nabyć przedmioty wykonane przez członków Klubu Seniora oraz dzieci z warsztatów artystycznych. Pieniądze zebrane ze sprzedaży będą przeznaczone dla najbardziej potrzebujących seniorów.

Jarmarkowi, podobnie jak w ubiegłym roku, towarzyszyć będzie także część artystyczna. Przed publicznością wystąpi Miejska Orkiestra Dęta oraz zespoły ludowe. Nie zabraknie także warsztatów plastycznych dla dzieci oraz konkursów i zabaw dla publiczności. Na mieszkańców będzie czekał również poczęstunek w postaci świątecznego żuru.

W tym roku oprócz konkursu na najpiękniejsza palmę odbędzie się także konkurs na najładniejszą pisankę wielkanocną. Udział w konkursie może wziąć każdy. Prace konkursowe będą przyjmowane w dniu Jarmarku od godziny 10.00 do 13.00. około godz. 14.30 zaplanowano wręczenie nagród dla twórców.
Szczegółowy program Jarmarku Wielkanocnego można znaleźć na plakacie.
← powrót