Dzisiaj: Poniedziałek 23 listopada 2020

Kręćmy kilometry dla Piotrkowa

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
6 + 2 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
6 + 2 =
zdjęcie
Rywalizacja o miano Rowerowej Stolicy Polski jest już na półmetku. Zapraszamy wszystkich do pobierania aplikacji i kręcenia kilometrów dla naszego miasta. Dla najaktywniejszych rowerzystów przygotowaliśmy nagrody.
Zasady zabawy w „Rowerowej Stolicy Polski” są bardzo proste. Rowerzyści pobierają stworzoną na potrzeby rywalizacji darmową aplikację, która rejestruje trasy i ich długości. Uczestnik sam decyduje, dla którego z miast „kręci kilometry”.
Rywalizację o miano Rowerowej Stolicy Polski potrwa do 30 września. W tegorocznej edycji bierze udział ponad 30 miast. Miejscowość, dla której rowerzyści wykręcą najwięcej kilometrów, wygrywa rywalizację i otrzymuje Puchar Rowerowej Stolicy Polski. Ponadto na trzy najbardziej aktywne Miasta czekają nagrody w postaci samoobsługowych stacji napraw rowerów. 

Zachęcamy wszystkich fanów jazdy na rowerze do pobierania aplikacji i „kręcenia kilometrów” dla Piotrkowa Trybunalskiego.
Dla rowerzystów, którzy „nabiją” najwięcej kilometrów dla naszego miasta przygotowaliśmy gadżety rowerowe. Nagrodzimy po trzy najlepsze osoby w kategorii kobiet oraz mężczyzn.

Szczegóły dotyczące projektu można znaleźć na stronie www.rowerowastolicapolski.pl.

Link do pobrania aplikacji dla systemu Android znajduje się TUTAJ, dla systemu IOS znajduje się TUTAJ.
← powrót