Dzisiaj: Czwartek 04 czerwca 2020

LemON zagrał na finał

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
5 + 9 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
5 + 9 =
zdjęcie
Tłumy piotrkowian bawiły się na tegorocznych Imieninach Piotrków. W niedzielę zaśpiewali: O.S.T.R., Natalia Nykiel oraz LemON.
To były prawdziwe przebojowe Imieniny Piotrków. Przez dwa dni na pl. Kościuszki zagrało mnóstwo gwiazd reprezentujących różne gatunki muzyczne, a przy dźwiękach popu, electro-popu, rapu i rocka bawiły się tysiące mieszkańców naszego miasta, i nie tylko.

Dniom miasta tradycyjnie towarzyszył Jarmark Trybunalski, który odbywał się w  Rynku Trybunalskim. Przez dwa dni na stoiskach można było kupić rękodzieło i wyroby rzemieślników, kolekcjonerów, artystów, twórców ludowych, producentów i sprzedawców żywności oraz artykułów przemysłowych.
W tym roku najlepszym stoiskiem Jarmarku Trybunalskiego została ceramika z Góry Kalwarii.

Najwięcej działo się jednak na pl. Kościuszki, gdzie stanęła scena główna tegorocznych Imienin Piotrków. W sobotę zagrali na niej Mateusz Ziółko oraz zespół Happysad. Galerię zdjęć z zabawy można znaleźć TUTAJ.

Z kolei w niedzielę zabawę rozpoczęliśmy w rytmie hip-hopu, a ludzi do wspólnego rapowania porwał O.S.T.R. Następnie na scenie pojawiła się Natalia Nykiel, która zaśpiewała m.in. „Error” oraz „Bądź duży”.
Na finał tegorocznych dni miasta zagrał zespół LemON ze swoimi największymi przebojami.
Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z niedzielnych koncertów.
← powrót