Małe zainteresowanie węglem

Proszę określić gdzie leży problem:
9 + 9 =
Link
9 + 9 =
1920x810
Tylko 260 wniosków o preferencyjny zakup węgla złożyli dotychczas piotrkowianie do Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie. Przypominamy, że warunkiem koniecznym jest złożenie takiego wniosku, aby móc zakupić węgiel.
Zgodnie z Centralną Ewidencją Emisyjności Budynków ponad 5 tysięcy palenisk na paliwo stałe znajduje się na terenie Piotrkowa Trybunalskiego. Zatem ponad 5 tysięcy gospodarstw domowych może ubiegać się o preferencyjny zakup węgla. 
- Do tej pory otrzymaliśmy tylko 260 wniosków. Także apelujemy do zainteresowanych mieszkańców o składanie dokumentu. Bez jego pozytywnej weryfikacji mieszkańcy nie będą uprawnieni do zakupu węgla. Z drugiej strony wnioski dadzą nam obraz dotyczący zapotrzebowania mieszkańców na paliwa stałe w oparciu o co będziemy mogli zamówić odpowiednie ich ilości. Tak, aby nikomu nie brakło  – zwracają uwagę magistraccy urzędnicy.

Wnioski należy składać do MOPR przez internet (ePUAP) lub osobiście przy ul. Sienkiewicza 16A.
O terminach dostaw węgla do Piotrkowa oraz punktach jego dystrybucji będziemy informowali oddzielnymi komunikatami na portalu miejskim, profilu Facebook oraz mediów lokalnych.
Mieszkańcy wpłat za węgiel będą mogli dokonywać dopiero po zakupie węgla przez gminę!

Urząd Miasta uruchomił punkt konsultacyjny, w którym można uzyskać wszelkie informacje w zakresie zakupu węgla. Kontakt pod numerem telefonu 44732-18-23 (od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30-15:30) lub drogą elektroniczną wegiel@piotrkow.pl.

Załączniki artykułu

wniosek o zakup wegla (Pobrań: 281)
← powrót