Dzisiaj: Niedziela 09 sierpnia 2020

Mediateka z kolejną nagrodą

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
6 + 5 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
6 + 5 =
zdjęcie
Kolejne wyróżnienie zdobyła piotrkowska Mediateka 800-lecia. Obiekt został doceniony przez Polski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa.
Wyróżnienie podczas Wojewódzkiego Święta Budowlanych odebrał wiceprezydent Andrzej Kacperek.
13 września środowisko budowlane województwa łódzkiego wraz z zaproszonymi gośćmi obchodziło w Miejskim Ośrodku Kultury swoje święto. Uroczystość rozpoczęła Przewodnicząca Rady Łódzkiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa Barbara Malec.
– Wchodząc do oddanych do użytku obiektów widzimy tylko efekt końcowy, ale prawdziwe serce każdej konstrukcji kryje się pod zewnętrzną fasadą pięknego wykończenia. Sercem tym jest praca inżyniera, który sprawił, że budynek jest trwały, bezpieczny i funkcjonalny. Inżynierowie zmieniają życie ludzi, firm i narodów na lepsze i są z tego dumni – mówiła o wartości pracy inżynierów Barbara Malec.

Życzenia oraz wyrazy uznania dla efektów pracy do zgromadzonych przedstawicieli branży budowlanej skierował także wiceprezydent Piotrkowa Trybunalskiego Andrzej Kacperek. – Cieszę się, że możemy Państwa gościć w mieście o bogatej historii. Z okazji święta wszystkim Państwu, którzy pracujecie na rzecz budownictwa, jakże ważnej dziedziny polskiej gospodarki, złożyć życzenia sukcesów zawodowych, ale również tych w życiu prywatnym.

Doceniając wkład i efekty tej pracy, wręczono liczne odznaczenia i dyplomy inżynierom budownictwa oraz firmom budowlanym.
Nagrodę I stopnia otrzymał Piotrków Trybunalski za realizację budynku Mediateki 800-lecia.
← powrót