Dzisiaj: Czwartek 11 sierpnia 2022

Miniatury kolejkowe w ZSP nr 4

Proszę określić gdzie leży problem:
1 + 6 =
Link
1 + 6 =
DSC_2262
W weekend w hali Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 odbyły się V Trybunały Modelarstwa Kolejowego połączone z kiermaszem dla kolekcjonerów. Imprezę odwiedziło wielu pasjonatów tego rodzaju rozrywki.
Była to prawdziwa gratka dla fanów modelarstwa kolejowego. W hali sportowej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 pojawiły się nie tylko makiety kolejowe, ale także wiele stoisk z modelami i elementami do makiet.
- Mogliśmy podziwiać kolejki modelowe w różnych skalach. Ich tworzenie na pewno wymaga od modelarzy mnóstwa czasu, cierpliwości, determinacji, pasji i... wyrozumiałej żony - opowiadał Robert Reszka, jeden z organizatorów imprezy.

Najbardziej zaangażowani modelarze zostali nagrodzeni za wysiłek włożony w stworzenie swoich dzieł dyplomami, pucharami oraz statuetkami złotej, srebrnej i brązowej szyny. Nagrody dla kolekcjonerów wręczył wiceprezydent Andrzej Kacperek.
Piotrkowskie targi to jedna z największych tego typu imprez w naszym kraju. Już tradycyjnie do grodu trybunalskiego zawitali kolekcjonerzy zarówno z Polski, jak i z zagranicy. Zapraszamy do obejrzenia fotoreportażu z wydarzenia.

 
← powrót