Dzisiaj: Czwartek 04 czerwca 2020

Nagrody dla uczniów i absolwentów

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
5 + 8 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
5 + 8 =
zdjęcie
Najlepsi uczniowie i absolwenci piotrkowskich szkół otrzymali w piątek (21.06) wyróżnienia i nagrody za całoroczną pracę i wysokie oceny na świadectwach. Uroczystość odbyła się w Mediatece 800-lecia.
W środę oficjalnie zakończony został rok szkolny 2018/2019. Dziś (21.06) z uczniami, którzy w minionych dziesięciu miesiącach osiągnęli najlepsze wyniki w nauce spotkał się prezydent Krzysztof Chojniak, który wręczył nagrody i wyróżnienia.
- Gratuluję wszystkim wyróżnionym wysokich wyników, na które złożył się nie tylko talent, ale przede wszystkim całoroczna ciężka praca, wymagająca niewątpliwie wielu wyrzeczeń – mówił podczas spotkania prezydent zapraszając wszystkich w mury nowo otwartej mediateki.
- Spotykamy się tutaj nieprzypadkowo. Nowoczesne centrum kultury i nauki jest wyjątkowym miejscem na mapie Piotrkowa Trybunalskiego. Zapraszam Was do systematycznego odwiedzania mediateki, która pozwoli Wam jeszcze bardziej rozwijać talenty i umiejętności – podkreślił prezydent, życząc wszystkim udanych i bezpiecznych wakacji.

W tym roku grono wyróżnionych liczy 79 uczniów ze wszystkich typów szkół.
← powrót