Dzisiaj: Środa 03 marca 2021

Nasz Piotrków 2020

Proszę określić gdzie leży problem:
8 + 7 =
Link
8 + 7 =
nasz_pio_2020V
Na koniec 2020 roku Urząd Miasta wydał siedemnasty numer gazety „Nasz Piotrków”. Tradycyjnie w roczniku znajduje się podsumowanie minionych 12 miesięcy.
W najnowszym wydaniu gazety można znaleźć informacje m.in. o rozrastającym się osiedlu 800-lecia, rewitalizacji Podzamcza i Starego Miasta, zakończonych w ubiegłym roku inwestycjach, wdrożeniu Piotrkowskiej Karty Mieszkańca oraz programie „Działka za 50 % ceny”.

W roczniku przeczytamy także o proekologicznych działaniach podejmowanych przez piotrkowski magistrat, ubiegłorocznych wydarzeniach w Mediatece 800-lecia oraz planach utworzenia w tym miejscu - wspólnie z Centrum Nauki Kopernik - Strefy Odkrywania, Wyobraźni i Aktywności (SOWA).

W publikacji znajdziemy także artykuły o rozpoczynanej w 2021 roku rewitalizacji parku Belzackiego oraz innych planach inwestycyjnych na najbliższe miesiące. Ponadto w roczniku przybliżamy dokładnie stan finansów Piotrkowa, piszemy o powodach reorganizacji targowiska przy ul. Targowej oraz przyczynach rosnących opłat za śmieci.

Tradycyjnie na ostatniej stronie zamieszczona jest krzyżówka, za rozwiązanie której można wygrać nagrody. Kupony do Urzędu Miasta można (osobiście lub korespondencyjnie) składać do 26 lutego (zasady udziału wraz z RODO publikujemy w załączniku poniżej).
Uwaga!
Każda osoba może w konkursie złożyć tylko jeden kupon. Gazeta trafia już do skrzynek pocztowych piotrkowian.


Gazeta "Nasz Piotrków" w wersji elektronicznej dostępna TUTAJ! 

Załączniki artykułu

← powrót