Dzisiaj: Wtorek 24 maja 2022

Nasz Piotrków 2021

Proszę określić gdzie leży problem:
2 + 2 =
Link
2 + 2 =
nasz_piotr_slid
Przypominamy, że z końcem 2021 roku Urząd Miasta wydał osiemnasty numer gazety „Nasz Piotrków”. Tradycyjnie w roczniku znajduje się podsumowanie minionych 12 miesięcy. Zachęcamy do lektury rocznika.
 
W najnowszym wydaniu gazety można znaleźć informacje m.in. o proekologicznych działaniach podejmowanych przez piotrkowski magistrat, ubiegłorocznych wydarzeniach w Mediatece 800-lecia oraz o powstałej w tym miejscu Strefie Odkrywania, Wyobraźni i Aktywności (SOWA).

W roczniku przeczytamy także o kompleksowych remontach kamienic na powstającym atrakcyjnym osiedlu mieszkaniowym na Podzamczu oraz piotrkowskich firmach produkcyjnych. W publikacji znajdziemy również artykuł o trwającej rewitalizacji parku Belzackiego oraz innych planach inwestycyjnych na najbliższe miesiące. Ponadto w roczniku przybliżamy dokładnie stan finansów Piotrkowa.

Tradycyjnie na ostatniej stronie zamieszczona jest krzyżówka, za rozwiązanie której można wygrać nagrody. Kupony do Urzędu Miasta można (osobiście lub korespondencyjnie) składać do 25 lutego (zasady udziału wraz z RODO publikujemy w załączniku poniżej).
Uwaga!
Każda osoba może w konkursie złożyć tylko jeden kupon. Gazeta trafia już do skrzynek pocztowych piotrkowian.
 
Gazeta "Nasz Piotrków" w wersji elektronicznej dostępna TUTAJ!

Załączniki artykułu

← powrót