Dzisiaj: Czwartek 29 paździenika 2020

O elektromobilności pod WORD

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
8 + 5 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
8 + 5 =
zdjęcie
„Elektromobilność przyszłością motoryzacji” - to tytuł eventu, który w piątek (18.09) odbył się na parkingu przed Wojewódzkim Ośrodkiem Ruchu Drogowego.
Wydarzenie zorganizowane zostało w ramach European Mobility Week, a jego celem jest zachęcenie mieszkańców miasta oraz powiatu do zmiany niekorzystnych dla zdrowia przyzwyczajeń poprzez zapoznanie się z alternatywnymi, ekologicznymi środkami podróżowania. Gościem specjalnym imprezy był Maciej Wisławski - polski pilot i kierowca rajdowy.

W trakcie eventu można było posłuchać o faktach i mitach związanych z elektromobilnością, a także obejrzeć i przejechać się najnowszymi samochodami elektrycznymi piotrkowskich dealerów samochodowych (Volkswagen, Skoda, Renault, Hyundai).
Podczas spotkania można było skorzystać z symulatora zderzenia, który pozwalał doświadczyć przeciążeń, jakie oddziałują na człowieka w trakcie wypadku drogowego.

Z kolei na Okręgowej Stacji Diagnostycznej, w ramach drzwi otwartych,  diagnosta wykonywał pomiar czystości spalin silnika samochodu na analizatorze spalin.
← powrót