Dzisiaj: Czwartek 04 czerwca 2020

Piotrków się bawi!

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
2 + 7 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
2 + 7 =
zdjęcie
Mateusz Ziółko oraz Happysad zagrali podczas drugiego dnia Imienin Piotrków 2019. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z sobotniej zabawy oraz na niedzielne koncerty.
Sobotni poranek rozpoczął się od inauguracji Jarmarku Trybunalskiego, który tradycyjnie został zorganizowany na Starówce. Kiermasz potrwa do niedzielnego wieczora, a na stoiskach będzie można kupić rękodzieło i wyroby rzemieślników, kolekcjonerów, artystów, twórców ludowych, producentów i sprzedawców żywności oraz artykułów przemysłowych.

Po południu zabawa rozpoczęła się na pl. Kościuszki, gdzie stanęła główna scena tegorocznych dni miasta. Można było m.in. posłuchać metalowych brzmień zespołu Laggard, zatańczyć dla Piotrkowa razem z instruktorem oraz wziąć udział w konkursach z nagrodami.

Jako  pierwsza gwiazda na scenie pojawił się Mateusz Ziółko z zespołem, który zaśpiewał „W płomieniach” oraz inne swoje największe przeboje.
Gwiazdą wieczoru sobotniej imprezy był zespół Happysad. Licznie zgromadzona publiczność miała okazję wysłuchać m.in. „Zanim pójdę”, „Taką wodą być” czy „Bez znieczulenia”.
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z drugiego dnia Imienin Piotrków.

W niedzielę ostatni dzień Imienin Piotrków 2019. Od rana w Rynku Trybunalskim trwa Jarmark Trybunalski, a od 16:00 rozpoczynają się koncerty na pl. Kościuszki. Zagrają m.in. O.S.T.R, Natalia Nykiel oraz LemON.

Program przedstawia się następująco:
16:00 Imieniny Piotrków 2019 - rozpoczęcie imprezy
16:15 Lion Dance
17:00 Zatańczmy dla Piotrkowa! Wspólny taniec z instruktorem - dla wszystkich uczestników.
18:10 Atum i Słaby - support
19:00 O.S.T.R. - koncert dnia
20:00 Dj - najlepsze hity
20:30 Natalia Nykiel - koncert dnia
22:00 Wygraj bilet na koncert “Metalica” - konkurs
22:30 LEMON - koncert gwiazdy wieczoru
23:30 DJ - zabawa taneczna
24:00 Zakończenie imprezy
← powrót