Dzisiaj: Wtorek 04 sierpnia 2020

Po boiskach czas na plac zabaw i siłownię

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
6 + 6 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
6 + 6 =
zdjęcie
Szkoła Podstawowa nr 2 wzbogaci się o kolejny obiekt rekreacyjny. Przy placówce powstanie plac zabaw połączony z siłownią plenerową.
To kolejna inwestycja w rozbudowę bazy sportowo-rekreacyjnej przy „dwójce”. Z początkiem wakacji tego roku przy placówce oddano do użytku trzy nowoczesne boiska do gry w piłkę ręczną i nożną, do gry w siatkówkę oraz w koszykówkę.
Tym razem inwestycja będzie wykonywana po drugiej stronie szkoły. Plac zabaw powstanie od strony ul. Kostromskiej.

Prace rozpoczną się od wykonania bezpiecznej nawierzchni, która pokryta zostanie poliuretanem, czyli stosunkowo miękkim materiałem, który amortyzuje ewentualne upadki.
Na obiekcie pojawi się wiele atrakcyjnych zabawek. W projekcie jest zamontowanie m.in. zestawu wielofunkcyjnego z przejściami rurowymi, huśtawki wahadłowej, zestawu zabawowego, sprężynowca, linarium, tablicy z liczydłem, zestawu wspinaczkowego, karuzeli oraz huśtawki wagowej. Obok zabawek pojawią się także urządzenia do ćwiczeń: stepper oraz wioślarz.
Całość uzupełni ustawienie ławek, koszów na śmieci oraz tablica z regulaminem.

W Urzędzie Miasta ogłoszono przetarg na wykonanie inwestycji. Oferty można składać do 1 października, a wykonawca będzie miał 2 miesiące do podpisania umowy.
← powrót