Dzisiaj: Niedziela 20 września 2020

#pod biało-czerwoną

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
5 + 2 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
5 + 2 =
zdjęcie
Chcesz, aby w centrum Piotrkowa stanął nowy maszt z dumnie powiewającą biało-czerwoną flagą. Wejdź na stronę http://gov.pl/bialoczerwona i zagłosuj na nasze miasto. 
Projekt „Pod biało-czerwoną” zakłada sfinansowanie przez Rząd Rzeczypospolitej Polskiej zakupu masztów i flag w każdej z gmin w Polsce, której mieszkańcy dołączą do projektu.
Aby wziąć udział w akcji, należy zebrać odpowiednią liczbę głosów poparcia.
Głos poparcia dla inicjatywy zakupu masztu i umieszczonej na nim flagi, która będzie dumnie eksponowana w centralnym miejscu gminy, mogą oddawać jej mieszkańcy. 
 
„Pod biało-czerwoną” to projekt, który ma zjednoczyć nasz kraj i jego mieszkańców. Nie tylko uhonoruje Poległych za wolność i niepodległość naszej Ojczyzny, ale także zachęci do patriotycznych postaw i dumy z bycia Polakami. Celem projektu jest także godne upamiętnienie zwycięstwa wojsk Rzeczypospolitej nad armią bolszewicką w Bitwie Warszawskiej 1920 roku. 

Aby wziąć udział w projekcie nasze miasto musi uzyskać minimum 500 głosów internautów.
Natomiast jeśli Piotrków Trybunalski znajdzie się wśród trzech gmin, które osiągną największą procentowo liczbę głosów w stosunku do liczby mieszkańców gminy, w uroczystości podniesienia flagi na maszt weźmie udział Prezes Rady Ministrów Mateusz Morawiecki.

Głosować można poprzez wypełnienie ankiety na stornie: http://gov.pl/bialoczerwona.
Głosowanie trwa do 11 listopada 2020 roku do godziny 23:59. Zachęcamy do głosowania. 
← powrót