Dzisiaj: Sobota 11 lipca 2020

Przetarg na boisko ze sztuczną trawą

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
8 + 7 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
8 + 7 =
zdjęcie
Na terenie stadionu miejskiego „Concordia” powstanie kolejny kompleks boisk. Tym razem w ich skład wejdzie boisko do piłki nożnej ze sztuczną trawą oraz boisko wielofunkcyjne o poliuretanowej nawierzchni.
Kompleks składać się będzie z dwóch boisk: piłkarskiego ze sztuczną nawierzchnią o wymiarach 92x59 metrów oraz wielofunkcyjnego o wymiarach 32x19 metrów z poliuretanową nawierzchnią do gry m.in. w siatkówkę, koszykówkę, tenisa ziemnego oraz badmintona (wraz ze stanowiskiem sędziowskim)  . Place do gier będą w pełni wyposażone, oświetlone oraz ogrodzone piłkochwytami. Ponadto wzdłuż linii bocznych zostaną ustawione ławki rezerwowych (piłka nożna) oraz standardowe ławki parkowe (wielofunkcyjne).
Dodatkowo w ramach inwestycji wybudowany zostanie zbiornik retencyjny (odparowujący) odwadniający boiska.  

W Urzędzie Miasta ogłoszono przetarg na realizację inwestycji. Termin składania ofert upływa 18 listopada. Wykonawca będzie miał 7 miesięcy na realizację zadania.

Miasto na realizację inwestycji pozyskało 1,3 mln zł z programu „Sportowa Polska” ogłoszonego przez Ministerstwo Sportu. Więcej na ten temat pisaliśmy TUTAJ.
← powrót