Dzisiaj: Czwartek 11 sierpnia 2022

Przy SP12 będzie bieżnia

Proszę określić gdzie leży problem:
9 + 8 =
Link
9 + 8 =
DSC_6450
Szykuje się kolejna inwestycja w poprawę infrastruktury rekreacyjno-sportowej w naszym mieście. Przy Szkole Podstawowej nr 12 im. K. Makuszyńskiego zmodernizowana będzie dotychczasowa bieżnia.
 
W ramach inwestycji zmodernizowana zostanie istniejąca bieżnia okalająca szkolne boiska. 
- Czterotorowa bieżnia okrężna o łącznej długości 275 metrów będzie wykonana z poliuretanu. Planowana jest również budowa bieżni prostej czterotorowej o długości 100 metrów oraz skoczni w dal. Demontażowi ulegnie również pozostałość trybun - przybliżają szczegóły inwestycji urzędnicy z Biura Inwestycji i Remontów i dodają, że przedsięwzięcie obejmie również ustawienie elementów małej architektury tj. ławek oraz koszów na śmieci.

W piotrkowskim magistracie trwa postępowanie przetargowe na wyłonienie wykonawcy dokumentacji projektowej. Do piotrkowskiego magistratu wpłynęło sześć ofert w postępowaniu. Oferty kształtują się od niespełna 20 tys. zł do ponad 72 tys. zł. Miasto zabezpieczyło na ten cel około 25 tys. zł. Teraz dokumentacja złożona do przetargu jest weryfikowana pod względem formalnym. Firma, która wygra przetarg na przygotowanie niezbędnej dokumentacji będzie miał nieco ponad dwa miesiące.

Gdy Urząd Miasta będzie posiadał już gotowy projekt nowej bieżni, wówczas będzie można przygotować i ogłosić przetarg na realizację przedsięwzięcia. 
← powrót