Przybędzie miejsc parkingowych na ul. Okrzei

Proszę określić gdzie leży problem:
9 + 4 =
Link
9 + 4 =
1
O kilkadziesiąt miejsc parkingowych wzbogaci się jeszcze w tym roku ulica Okrzei. W Zarządzie Dróg i Utrzymania Miasta trwa procedura wyboru wykonawcy. Prace realizowane będą na odcinku od ulicy Stalowej do Hutniczej.
Rokrocznie w Piotrkowie Trybunalskim przybywa miejsc postojowych dla samochodów. Budujemy je przy okazji wykonywania kompleksowych modernizacji ulic, ale także jako samodzielne inwestycje. Jeszcze w tym roku wybudujemy nowe zatoki parkingowe i zjazdy w ul. Okrzei na odcinku od ul. Stalowej do ul. Hutniczej.
-Planowane jest wybudowanie 24 miejsc parkingowych od strony wschodniej (ogrodów) oraz 2 miejsc do parkowania dla osób z niepełnosprawnościami po stronie zachodniej (bloków)- przybliżają szczegóły inwestycji pracownicy ZDiUM.
W Zarządzie Dróg i Utrzymania Miasta trwa procedura wyboru wykonawcy. Wyłoniony zwycięzca, na zrealizowanie przedsięwzięcia będzie miał 3 miesiące od daty podpisania umowy. Oznacza to, że mieszkańcy        z nowych miejsc parkingowych skorzystają jeszcze w tym roku.
← powrót