Radni zagłosowali korespondencyjnie

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
4 + 8 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
4 + 8 =
zdjęcie
W środę (24.06) w Urzędzie Miasta odbyła się XXIII Sesja Rady Miasta. Obrady – ze względu na epidemię koronawirusa – zorganizowane zostały w trybie korespondencyjnym.
Materiały na sesję radni otrzymali drogą elektroniczną. Z kolei pakiety z imiennymi wykazami głosowań odebrali osobiście i w taki sam sposób zwrócili do Urzędu Miasta.
Podczas dzisiejszych obrad przewodniczący Rady Miasta Marian Błaszczyński odczytał tytuły uchwał, a po nim imienne głosy odczytywała wiceprzewodnicząca Rady Miasta Wiesława Olejnik.
 
Podczas XXIII Sesji Rady Miasta radni przegłosowali zmiany w Wieloletniej Prognozie Finansowej i budżecie miasta na ten rok. Ponadto wyrazili zgodę na sprzedaż nieruchomości przy ul. Piaskowej oraz przystąpienie do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego.
 
W trakcie obrad radni przegłosowali także dwie uchwały w sprawie spółki Elektrociepłowania Piotrków Trybunalski. Rajcy wyrazili zgodę na wniesienie do spółki aportu w postaci dwóch nieruchomości (ciepłowni przy ul. Rolniczej oraz ul. Orlej) oraz objęcie przez miasto udziałów w kapitale zakładowym spółki.
 
Zapis wideo z dzisiejszych obrad dostępny jest TUTAJ.
← powrót