Remontujesz elewację? Zgłoś ją do konkursu

Proszę określić gdzie leży problem:
7 + 7 =
Link
7 + 7 =
zakres-konkurs-1647862913
Trwa piętnasta edycja konkursu „Nowa Elewacja”, którego ideą jest nagrodzenie właścicieli prywatnych nieruchomości, które zostały wyremontowane do końca 2022 r. Zgłoszenia można przesyłać do 28 lutego
Nowa Elewacja to konkurs, którego celem jest nagrodzenie właścicieli prywatnych nieruchomości, którzy remontując swoje budynki wpływają na poprawę wizerunku miasta. Warunkiem uczestnictwa w tegorocznej edycji jest zakończenie remontu swojego budynku do końca grudnia oraz złożenie wniosku wraz z dokumentacją zdjęciową (przed i po remoncie) do Urzędu Miasta do 28 lutego 2023 roku.

Uczestnikami konkursu mogą być inwestorzy remontu budynków usytuowanych w centrum miasta Piotrkowa Trybunalskiego w obszarze określonym i zawartym między ulicami: al. Armii Krajowej, Wojska Polskiego, Skłodowskiej-Curie, al. Kopernika, al. Piłsudskiego oraz w ciągu komunikacyjnym al. 3 Maja.

W tegorocznej edycji pula nagród wynosi 30 tys. złotych. Przewidziano trzy nagrody w wysokości odpowiednio: 15, 10 oraz 5 tys. złotych. Regulamin oraz wniosek zgłoszeniowy do pobrania w załącznikach poniżej.

← powrót