Dzisiaj: Środa 05 sierpnia 2020

„Ryneczek” na finiszu

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
3 + 9 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
3 + 9 =
zdjęcie
Najprawdopodobniej w pierwszych dniach lipca pojedziemy po przebudowanej ulicy Wojska Polskiego na tzw. ryneczku.
Roboty na odcinku od torów PKP do nowopowstającego ronda u zbiegu ulic Wojska Polskiego, Polnej i „starej” Łódzkiej idą pełną parą, a zaawansowanie prac z dnia na dzień jest coraz większe.
- Już w pierwszych dniach lipca powinniśmy pojechać nową drogą. Prace są już na ukończeniu, a do otwarcia będziemy potrzebować jeszcze uzyskania wszelkich zezwoleń – informują pracownicy Biura Inwestycji i Remontów.

Obecnie trwają prace przy budowie ronda, które upłynni ruch na zmodernizowanej ulicy Wojska Polskiego w rejonie skrzyżowania z ul. Polną. Równocześnie brukarze budują nowe chodniki, instalowane są oprawy ledowe na ulicznych latarniach, a w korycie Strawy układane są kamienne gabiony.  

Zakończenie przebudowy pierwszej części ul. Wojska Polskiego (od torów PKP do ul. Polnej) pozwoli otworzyć tę ulicę dla ruchu.
Zmodernizowaną drogą, a następnie ul. Polną lub udrożnioną „starą” Łódzką poprowadzony zostanie objazd na czas trwania drugiego etapu przebudowy ul. Wojska Polskiego, od nowopowstałego ronda do Al. Armii Krajowej.
Ta część modernizacji ma zakończyć się jesienią.
← powrót