Samorządowcy contra Księża (19.05.2008)

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
1 + 7 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
1 + 7 =
?Samorządowcy? i ?Księża? - te dwie drużyny zmierzyły się na boisku w minioną sobotę. Wynik spotkania - 4:1 dla reprezentacji Samorządu! ?Księża? zapowiadają rewanż, który ma się odbyć w Łodzi.

W samo południe, przy bardzo sprzyjających warunkach atmosferycznych, na stadionie miejskim stanęły naprzeciw siebie drużyny: ?Samorząd Miasta i Przyjaciele Międzyosiedlowej Ligi Piłki Nożnej? oraz  ?Księża i Przyjaciele?. Wynik spotkania to 4:1 dla reprezentacji ?Samorządu?.
mecz.jpg
Bramki dla drużyny ?Samorządu? zdobyli (po jednej) Tomasz Fiszer, Rafał Michalski, Marcin Cecotka i Krzysztof Błaszkowski. Dla pokonanych jednego honorowego gola strzelił Artur Śmiechowski. Mecz był wyrównany, ale więcej szczęścia miała drużyna ?Samorządu?. ?Księża? zapowiadają rewanż, który ma się odbyć w Łodzi.
samorz__dowcy.jpg
Zwycięzcy - drużyna "Samorządowców"

ksi____a.jpg
Drużyna "Księży"

Było to bardzo ciekawe wydarzenie sportowo-  rekreacyjne, szkoda, że nie było takiej ilości widowni, na jaką liczyli organizatorzy.

Przed tym meczem od godz. 10.00 odbył się mecz reprezentacji chłopców  roczników 1993 i młodszych podzielonych na dwie drużyny. Drużyny te to Wschód i Zachód miasta, a linią podziału były tory kolejowe. Spotkanie zakończyło się wynikiem 7:2 dla reprezentacji Wschodu miasta. Bramki dla zwycięzców strzelili: pięć - Tomasz Wrona i po jednej Patryk Wójcik i Dawid Michalik. Dla pokonanych gole zdobyli Dawid Szewczyk i Patryk Grabowski. Przed meczami i w przerwach zawody sportowe umilały tańcem dziewczęta z grupy ?Cheerleaders FLEXIN?.
cheer.jpg
W trakcje imprezy można było skorzystać z grilla. Organizacją zawodów zajęło się  Stowarzyszenie ?Ja też pomagam?, a koordynatorem był pan Tadeusz Janusz.

← powrót