Sesja w trybie korespondencyjnym

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
3 + 8 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
3 + 8 =
zdjęcie
Rada Miasta po raz kolejny obradować będzie w trybie korespondencyjnym. XXIII Sesja odbędzie się w najbliższą środę, 24 czerwca.
Materiały na sesję radni otrzymali drogą elektroniczną. Z kolei pakiety z imiennymi wykazami głosowań na komisjach oraz na sesji radni odebrali osobiście i w taki sam sposób zwrócili do Urzędu Miasta.
Podczas środowej Sesji przewodniczący Rady Miasta odczyta treści uchwał oraz wyniki głosowań radnych. Transmisję będzie można śledzić jedynie w internecie. Całość odbędzie się bez udziału radnych i publiczności. 

W programie XXIII Sesji Rady Miasta znalazły się uchwały w sprawie zmian w Wieloletniej Prognozie Finansowej i budżecie miasta na ten rok, wyrażenia zgody na sprzedaż nieruchomości oraz przystąpienia do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego.
Radni zagłosują także nad wyrażeniem zgody na wniesienie aportu w postaci dwóch nieruchomości (ciepłowni przy ul. Rolniczej oraz ul. Orlej) do spółki Elektorciepłownia Piotrków Trybunalski oraz objęciem przez miasto udziałów w kapitale zakładowym spółki.

Transmisja obrad rozpocznie się o godz. 9:00.
← powrót