Dzisiaj: Środa 05 sierpnia 2020

Sesja ws. wotum zaufania i absolutorium

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
6 + 4 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
6 + 4 =
zdjęcie
W środę (10.06) w Urzędzie Miasta odbędzie się XXII Sesja Rady Miasta. Radni zagłosują nad udzieleniem prezydentowi Krzysztofowi Chojniakowi wotum zaufania oraz absolutorium za 2019 rok.
Środowa sesja rozpocznie się od rozpatrzenia Raportu o stanie miasta za 2019 rok. Na początku prezydent Krzysztof Chojniak przedstawi dokument po czym odbędzie się debata nad raportem. Ten punkt zakończy głosowanie nad udzieleniem prezydentowi wotum zaufania.

Druga część sesji będzie poświęcona głosowaniu nad udzieleniem prezydentowi miasta absolutorium z tytułu wykonana budżetu 2019 roku. Rajcy wysłuchają opinii Komisji Rewizyjnej Rady Miasta, komisji stałych oraz Regionalnej Izby Obrachunkowej. W dalszej części rozpocznie się dyskusja, która zakończy się głosowaniem nad udzieleniem absolutorium.

Sesja po raz pierwszy od marca odbędzie się w sposób tradycyjny. Po zniesieniu kolejnych obostrzeń prezydent Krzysztof Chojniak wystąpił z wnioskiem do Przewodniczącego Rady Miasta o przeprowadzenie obrad w normlanym trybie.
Nie oznacza to jednak, że reżim sanitarny nie będzie obowiązywał. Radni zasiądą w sali nr 1 i będą obradować, ale – ze względu na konieczność zachowania odpowiednich odstępów między osobami – sesja odbędzie się bez udziału publiczności.
Wszystkich, którzy chcieliby śledzić obrady, zapraszamy do oglądania transmisji w internecie.

Sesja rozpocznie się o godz. 8:30.

Załączniki artykułu

Program XXII sesji (Pobrań: 76)
← powrót