Dzisiaj: Piątek 03 lutego 2023

SP 11 jedną z najlepszych 33 szkół w Polsce

Proszę określić gdzie leży problem:
1 + 8 =
Link
1 + 8 =
image0000001(2)
W Warszawie, podczas ogólnopolskiej gali (18-19.01), wiceminister edukacji Marzena Machałek wręczyła dyrektorom 14 przedszkoli i 33 szkół – Krajowe Certyfikaty dla placówek Promujących Zdrowie. Wśród wyróżnionych szkół znalazła się też Szkoła Podstawowa nr 11.
Program Szkoła Promująca Zdrowie realizowany jest w Polsce od 1992 r. Rozpoczął się od 3- letniego projektu pilotażowego, zainicjowanego przez Światową Organizację Zdrowia (WHO). Przystąpienie do programu jest inicjatywą dobrowolną placówki. Koncentruje się przede wszystkim na promowaniu zdrowego stylu życia.

Początek roku okazał się dla piotrkowskiej Szkoły Podstawowej nr 11 bardzo owocny. Otrzymany Certyfikat jest zwieńczeniem długofalowego działania i jednocześnie zobowiązuje do utrzymywania wysokich standardów, które wyznaczają główne kierunki pracy Szkoły i Przedszkola Promujących Zdrowie.
Krajowe Certyfikaty wręczyła – podczas ogólnopolskiej gali w Ministerstwie Edukacji i Nauki  – wiceminister edukacji Marzena Machałek. Na uroczystości wręczenia aktu placówkę reprezentowała dyrektor Teresa Marczak oraz Sławomir Stańczyk.
 
← powrót