SP11: Inauguracja w odnowionej sali

Proszę określić gdzie leży problem:
7 + 7 =
Link
7 + 7 =
DSC_0159
Od września uczniowie Szkoły Podstawowej nr 11 będą ćwiczyć w odnowionej sali gimnastycznej. Wakacyjny remont właśnie dobiega końca.
Okres wakacyjny to idealny moment na  przeprowadzanie remontów w placówkach oświatowych. Praktycznie nie ma szkoły w mieście, w której nie wykonano by jakichkolwiek prac.

Jedną z nich była „jedenastka”, w której oprócz odświeżenia ścian świetlicy znalazł się kapitalny remont sali gimnastycznej.  
- W pomieszczeniu wymieniana jest podłoga, odmalowano ściany oraz wymieniono obudowy grzejników. Podłogę zabezpieczono izolacją przeciwwilgociową i przeciwwodną. W miejsce zerwanego parkietu położona będzie specjalna wykładzina sportowa – relacjonuje dyrektor placówki Teresa Marczak.

Ponadto wymieniono instalację elektryczną. Zamiast starych lamp, znajdujących się na ścianach bocznych, na suficie zainstalowano energooszczędne lampy ledowe.
Koszt wszystkich prac wyniesie nieco ponad 90 tys. zł i potrwa do końca wakacji.
- Także w nowy rok szkolny wejdziemy z nową salą gimnastyczną – nie kryje zadowolenia Teresa Marczak.

Letnie kanikuła dobiega końca, a wraz z nią kończą się remonty szkół. Niebawem przybliżymy inne inwestycje mające miejsce w piotrkowskich placówkach oświatowych w okresie wakacji.
← powrót