Dzisiaj: Piątek 27 maja 2022

Świętowali 10-lecie

Proszę określić gdzie leży problem:
9 + 9 =
Link
9 + 9 =
DSC_0477
Prywatna Szkoła Podstawowa im. Rafała Orlewskiego obchodzi w tym roku 10 – lecie istnienia. Rocznicowe uroczystości odbyły się w czwartkowy (27.09) wieczór w Miejskim Ośrodku Kultury.
W uroczystości wzięli udział wychowankowie i absolwenci szkoły, rodzice, pracownicy placówki oraz licznie zaproszeni goście, w tym patron szkoły Rafał Orlewski. Część oficjalna rozpoczęła się od wystąpienia właścicielki szkoły Magdaleny Jakubiak, która przypomniała historię szkoły, jej założenia i cele oraz przedstawiła osiągnięcia placówki i jej wychowanków.
- Albert Einstein powiedział, że ważniejsza od wiedzy jest wyobraźnia. Moja zaprowadziła mnie dziś tutaj, do tego miejsca, do tej szkoły, do naszych dzieci. Podsumowując te wszystkie lata bardzo dziękuje wszystkim ludziom dobrej woli za każdą pomoc, wsparcie, życzliwość i dobre słowo – mówiła właścicielka placówki.
Wśród zaproszonych gości był także prezydent Krzysztof Chojniak oraz radna Monika Tera, którzy wręczyli Magdalenie Jakubiak„Brązowy Medal Honorowy Piotrkowa Trybunalskiego”.
Jubileusz był również okazją do wyróżnienia osób najbardziej aktywnie uczestniczących w życiu szkoły przez ostatnie dziesięciolecie, wśród których byli zarówno rodzice i pracownicy placówki.

Na zakończenie uroczystości zaprezentowano gościom prapremierę spektaklu muzyczno – tanecznego pt. „Narodziny, życie i  śmierć”, w wykonaniu zespołu „Kontra”, według reżyserii Tomasza Balcerka.  
← powrót