Dzisiaj: Czwartek 11 sierpnia 2022

Szczekanica Central Park z nowymi atrakcjami

Proszę określić gdzie leży problem:
4 + 4 =
Link
4 + 4 =
DSC_6652
Przy ul. Rzecznej zakończono prace związane z modernizacją placu zabaw. Mieszkańcy mogą już korzystać z dodatkowych urządzeń jakie ma do zaoferowania Szczekanica Central Park.
 
Szczekanica Central Park to obiekt sportowo-rekreacyjny, który powstał wskutek modernizacji placu zabaw przy ul. Rzecznej. Dotychczas na placu powstało m.in. nowe boisko ze sztuczną nawierzchnią do gry w piłkę nożną oraz koszykówkę, siłownia plenerowa, place zabaw dla młodszych i starszych dzieci oraz tor rowerowy do jazdy ekstremalnej, czyli tzw. pumptrack.

Obiekt wzbogacił się o kolejne atrakcje. Dzięki tegorocznej inwestycji to miejsce stanie się jeszcze bardziej atrakcyjne.
- Plac wzbogacił się o betonowy stół do piłkarzyków, karuzelę, edukacyjną tablicę kółko-krzyżyk i tablicę do rysowania, sprężynowy labirynt, urządzenie do wspinania „gumowy żółw” oraz plenerową biblioteczkę. Całość uzupełniły elementy małej architektury. Zainstalowane zostały także trzy stylizowane lampy solarne, metalowa ławka z oparciem oraz dwa stojaki na rowery – przybliżają szczegóły inwestycji pracownicy ZDiUM.

Koszt inwestycji wyniósł ponad 175 tys. zł.  Zadanie zostało zrealizowane w ramach budżetu obywatelskiego
← powrót