Dzisiaj: Poniedziałek 10 sierpnia 2020

Szczekanica w rytmie eko...

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
7 + 6 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
7 + 6 =
zdjęcie
... to Program Edukacji Ekologicznej obejmujący warsztaty rodzinne, spotkania edukacyjne i konkursy dla dzieci realizowany przez Radę Osiedla "Szczekanica". Pierwsze wydarzenie w najbliższą niedzielę. 
27 października na terenie skweru przy ulicy Rzecznej Rada Osiedla "Szczekanica" organizuje festyn rodzinny. Na przybyłych czeka wiele atrakcji, a wśród nich m.in. quiz ekologiczny z nagrodami, konkursy: plastyczny „Eko-Osiedle Przyszłości” i fotograficzny „Moje eko miejsce”, warsztaty kreatywne z użyciem materiałów wielokrotnego użytku, prelekcja na temat smogu, pokaz prawidłowego rozpalania pieca. Zaplanowano również zbiórkę karmy dla zwierząt. Początek o godzinie 15.00

- Program "Szczekanica w rytmie eko" to szereg działań o charakterze edukacyjno-ekologicznym. Głównym założeniem projektu jest poszerzenie wiedzy o środowisku, zmiana zachowań i przyzwyczajeń mieszkańców oraz budowanie postaw proekologicznych - informują przedstawiciele Rady Osiedla.

Na projekt Rada Osiedla pozyskała ponad 5 tys. zł dofinansowania z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi.

← powrót