Dzisiaj: Środa 03 marca 2021

TOM-CENTER nauczy sztuk walki

Proszę określić gdzie leży problem:
1 + 1 =
Link
1 + 1 =
DSC_8482
Piotrkowska Szkoła Sztuk Walki TOM Center – to nowe miejsce na sportowej mapie naszego miasta. Szkoła będzie uczyć dzieci, młodzież i dorosłych.
Klub Tom Center w Piotrkowie Trybunalskim znany jest od wielu lat, ale ostatnie miesiące przyniosło dla firmy wiele zmian. Ze względu na obostrzenia klub jeszcze nie funkcjonuje, ale po ponownym otwarciu przywita wszystkich fanów sportów walki w zupełnie nowej odsłonie.

W piątek (19.02) nową siedzibę TOM Center przy ul. Dmowskiego 38 odwiedził prezydent Krzysztof Chojniak, który z prezesem klubu Arkadiuszem Bińkiem oraz trenerem Krzysztofem Tomą rozmawiał o planach na przyszłość.
- Lockdown to dla całej branży trudny czas, ale my postanowiliśmy go wykorzystać na rozwój. Przenieśliśmy swoją siedzibę i unowocześniliśmy salę treningową. Czekamy tylko na zniesienie obostrzeń i możemy ruszać pełną parą – opowiadał podczas spotkania Arkadiusz Biniek.

Nowa siedziba, nowa sala do ćwiczeń, szatnie, nowoczesny sprzęt, sauna a nawet Coffee Point to tylko część zmian.
- Mamy w planach treningi różnych formuł sztuk walk oraz dla wszystkich przedziałów wiekowych. Zapraszamy zarówno dzieci, młodzież, jak i dorosłych. Zajęcia będą zróżnicowane i dostosowane do możliwości każdej z grup – zachęca Krzysztof Toma.

- Właściciele, trenerzy i zawodnicy czekają na zniesienie obostrzeń, by w nowym miejscu rozwijać swój klub. Życzę powodzenia i osiągania jak najlepszych wyników - napisał na swoim oficjalnym profilu Facebook prezydent Krzysztof Chojniak.

Zmiany, jakie zaszły w klubie można zobaczyć również na oficjalnych profilach w social mediach (Facebook Tom Center; Instagram: @tom_center_piotrkow)

*********************
Galeria zdjęć:
Zdjęcia od nr 1 do nr 12: Wizyta Prezydenta Miasta Krzysztofa Chojniaka w nowej siedzibie Piotrkowskiej Szkoły Sztuk Walki TOM CENTER
← powrót