Dzisiaj: Środa 05 sierpnia 2020

Trwa nabór do programu „Moja Woda”

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
6 + 7 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
6 + 7 =
zdjęcie
Ruszył nabór wniosków do programu „Moja Woda”, w którym można pozyskać do 5 tys. zł dotacji na przydomowe instalacje, zatrzymujące wody opadowe lub roztopowe.
„Moja Woda” to program przygotowany na rzecz łagodzenia skutków suszy poprzez budowę przy domu instalacji zatrzymujących deszczówkę.
O dofinansowanie mogą ubiegać się osoby fizyczne będące właścicielami lub współwłaścicielami nieruchomości zabudowanych budynkami jednorodzinnymi. Każdy właściciel będzie mógł otrzymać dotację do 5 tys. zł, ale nie więcej niż 80% kosztów, które zostaną poniesione po 1 czerwca 2020 r.

Finansowaniem objęto zakup, montaż, budowę i uruchomienie instalacji pozwalających na zagospodarowanie wód opadowych i roztopowych na terenie nieruchomości objętej przedsięwzięciem.
Dokumenty można składać w okresie od 1 lipca 2020 r. do 31 maja 2024 r. w Wojewódzkim Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi lub do wyczerpania się środków. Wniosek należy składać tylko w wersji elektronicznej poprzez stronę portal.wfosigw.lodz.pl, gdzie należy założyć konto.

Więcej informacji o programie można znaleźć TUTAJ.
← powrót