W Urzędzie założymy firmę przez telefon

Proszę określić gdzie leży problem:
8 + 2 =
Link
8 + 2 =
telefojn
Założenie firmy przez telefon? W piotrkowskim magistracie to możliwe. Urząd wprowadził opcję wypełniania wniosku o rejestrację działalności gospodarczej podczas rozmowy z urzędnikiem.
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, Urząd Miasta uruchomił nową usługę dla przedsiębiorców. Od stycznia 2021 można już zarejestrować własną firmę przez telefon.
Aby wypełnić wniosek o rejestrację działalności gospodarczej przez telefon, należy zadzwonić pod numer telefonu 44 732-77-02.

- W trakcie rozmowy telefonicznej urzędnik wyjaśnia zasady rejestracji działalności gospodarczej, przyjmuje dane niezbędne do wypełnienia wniosku i wprowadza je do systemu Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej (CEIDG) – wyjaśniają magistraccy urzędnicy.

Po przygotowaniu wniosku, klient uzgadnia termin wizyty w Urzędzie Miasta w celu potwierdzenia tożsamości. Urzędnik wydrukuje wniosek i przedłoży do podpisu. Dniem złożenia wniosku jest dzień, w którym wnioskodawca podpisze wniosek w Urzędzie.

Przypominamy, że całą rejestrację można wykonać również w pełni elektronicznie, wykorzystując do tego profil zaufany lub podpis elektroniczny.
← powrót