Warsztaty "Budowlanki" gotowe

Proszę określić gdzie leży problem:
4 + 2 =
Link
4 + 2 =
DSC_6471
     Zakończyła się modernizacja warsztatów     Zespołu Szkół Ponadpodstawowych i Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych nr 3 (ZSPiPO-W nr 3). Wykonana inwestycja to wielki krok w poprawę jakości i komfortu nauki uczniów oraz pracy nauczycieli.
Uczniowie Zespołu Szkół Ponadpodstawowych i Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych nr 3 od nowego roku szkolnego zajęcia praktyczne będą mieli organizowane w zmodernizowanym budynku warsztatów. Prace związane z termomodernizacją elewacji i stropodachu dobiegły końca.
-Inwestycja objęła roboty budowlane związane z izolacją i dociepleniem ścian fundamentowych, termomodernizacją budynku wraz ze stropodachem, wykonana została opaska odwadniająca, wymieniono również część stolarki drzwiowej, z kostki betonowej wykonano schody przed warsztatami oraz chodnik prowadzący do budynku - informują pracownicy Biura Inwestycji i Remontów i dodają, że przedsięwzięcie skupiło się również na robotach elektrycznych oraz wymianie instalacji sanitarnej.

Dzięki wykonaniu tego zadania oferta edukacyjna placówki stała się jeszcze bardziej atrakcyjna. I co bardzo istotne - eksploatacja tego budynku po termomodernizacji będzie po prostu tańsza. Inwestycja poprawi również warunki nauki dla uczniów oraz pracy dla nauczycieli i instruktorów.
Koszt inwestycji wyniósł blisko 1,75 mln zł.
← powrót