Dzisiaj: Wtorek 30 listopada 2021

Weekend z biesiadą

Proszę określić gdzie leży problem:
2 + 8 =
Link
2 + 8 =
DSC_0465 (1280x851)
Różnorodności na jarmarcznych straganach, prezentacje, zabawa przy muzyce "na żywo" i tej odtawarzanej czekały na odwiedzających w miniony weekend piotrkowską Starówkę. Za nami IV Biesiada Trybunalska.
Kolejny weekend (30-31 lipca) upływa Piotrkowie Trybunalskim pod znakiem wspólnych spotkań w Rynku Trybunalskim. Tym razem za sprawą IV Biesiady Trybunalskiej.
Tłumy piotrkowian i gości spoza miasta bawiły się przy muzyce "na żywo" i tej odtwarzanej.
Zanim jednak rozpoczęły się tańce w obrysach ratusza na przybyłych czekały stragany jarmarczne wraz z regionalnymi smakołykami. Uczestnicy biesiady mieli niepowtarzalną szansę wzięcia udziału w pokazie warzenia  piwa  i rzemiosł dawnych oraz być świadkami rycerskich pojedynków o rękę ukochanej.
Dla smakoszy piotrkowskie restauracje przygotowały wielkie grillowanie oraz specjalne na tę okazję menu. Zaś z myślą o najmłodszych w samym sercu Starówki stanęło wesołe miasteczko.

Jednym z punktów imprezy była oficjalna prezentacja męskiej drużyny piłki ręcznej MKS PIOTRKOWIANIN, która od nowego sezonu będzie ponownie występować w PGNiG Superlidze.

Gościom umilały czas koncerty zespołów KASZTELANIA Swing Band i SŁOWIANY oraz set rapera Duże PE. Pierwszy dzień biesiadowania zakończył się potańcówką "Pod Gwiazdami", którą poprowadził dj-wodzirej Jarek Skrabek.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć  z tego wydarzenia.
← powrót