Dzisiaj: Sobota 06 czerwca 2020

Wiosenna wycieczka rowerowa z OSiR

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
3 + 3 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
3 + 3 =
zdjęcie
Przypominamy, że 25 maja Ośrodek Sportu i Rekreacji organizuje wiosenną wycieczkę rowerową. Cykliści do pokonania będą mieli około 20 kilometrów.
- Zapraszamy całe rodziny, szkolne grupy zorganizowane, a także pojedynczych rowerzystów do wspólnej jazdy. Wycieczka jest świetną okazją do oderwania się od codziennych obowiązków i aktywnego spędzenia wolnego czasu – zaprasza Leszek Heinzel, dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Rajd rozpocznie się przy ul. Wolborskiej. Zbiórkę uczestników zaplanowano na parkingu przy restauracji „Leśna”. Z miejsca startu uczestnicy ruszą w kierunku Proszenia. Po około dziesięciu kilometrach jazdy przez drogi i leśne dukty rowerzyści dotrą do Osady Leśnej w Kole, gdzie znajdzie się półmetek rajdu.
Podczas przerwy uczestnicy będą mieli okazję nie tylko odpocząć i posilić się, ale także wziąć udział w grach i zabawach przygotowanych przez pracowników OSiR.
Następnie rowerzyści wyruszą w drogę powrotną, która powiedzie inną trasą. Metę zaplanowano w tym samym miejscu co start, a rajd ma się skończyć około 13:30.

Zapisy prowadzone są do 24 maja w Centrum Rekreacyjno-Rehabilitacyjnym przy ul.  Belzackiej  108/110. Wpisowe wynosi 7 zł od osoby dorosłej, z kolei wpisowe rodzinne wynosi 5 zł od rodzica lub opiekuna oraz 1 zł od dziecka.
Szczegóły znajdują się na plakacie poniżej oraz w regulaminie w załączniku.

Załączniki artykułu

← powrót