Dzisiaj: Środa 03 marca 2021

Wygraj laptopy dla szkoły

Proszę określić gdzie leży problem:
9 + 7 =
Link
9 + 7 =
konkurs
„O tym się wie” - pod takim hasłem odbywa się konkurs dla uczniów szkół podstawowych i średnich, którego celem jest upowszechnianie wiedzy na temat Funduszy Norweskich i EOG. Czekają atrakcyjne nagrody.
Wystartował konkurs dla szkół na cyfrową pracę plastyczną poświęconą Funduszom Norweskim i Europejskiemu Obszarowi Gospodarczemu. Ideą konkursu „O tym się wie” jest upowszechnianie wiedzy na temat tych instytucji oraz ich wkładu w rozwój ekonomiczny i społeczny Polski.

Zadaniem uczestników konkursu będzie przygotowanie innowacyjnych i kreatywnych prac plastycznych, wykonanych techniką cyfrową, poświęconych Funduszom Norweskim i EOG oraz ich państwom darczyńcom. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody. Do zdobycia jest łącznie 100 zestawów wyposażenia pracowni multimedialnych – każdy składający się z 16 laptopów.

Prace należy zgłaszać w terminie do 31 marca 2021 roku poprzez formularz na stronie https://otymsiewie.pl/. Tam też dostępne są wszystkie informacje o konkursie.
Organizatorem konkursu „O tym się wie” jest NASK Państwowy Instytut Badawczy, działający na zlecenie Ministerstwa Funduszy i Polityki Regionalnej.

Galeria zdjęć
Zdjęcie nr 1 - Plakat informujący o konkursie plastycznym. 
← powrót