Dzisiaj: Wtorek 30 listopada 2021

XLV Sesja Rady Miasta - program

Proszę określić gdzie leży problem:
7 + 9 =
Link
7 + 9 =
sesja-komunikat-szablon-163282-1635244625
W środę (24 listopada) w Urzędzie Miasta odbędzie się 45. Sesja Rady Miasta. Ze względu na stan epidemii obrady nadal są organizowane w trybie korespondencyjnym.
 
W programie obrad znalazły się m.in. głosowania nad zmianami w Wieloletniej Prognozie Finansowej i tegorocznym budżecie miasta. Radni zdecydują o nadaniu nazwy „Hortensji” dla drogi w Piotrkowie Trybunalskim, ustalą wysokości diet dla radnych oraz wynagrodzenia dla prezydenta miasta.

W programie obrad znalazły się także informacje o organizacji wspólnej obsługi administracyjnej i finansowej jednostek pieczy zastępczej zaliczanych do sektora finansów publicznych, dla których organem prowadzącym jest Miasto Piotrków Trybunalski, utworzeniu jednostki budżetowej o nazwie Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza Mieszkanie w Piotrkowie Trybunalskim i nadaniu jej statutu, oraz ustalenia rozkładu godzin pracy aptek ogólnodostępnych na terenie Miasta w 2022 roku.
 
Materiały na sesję radni otrzymali drogą elektroniczną. Imienne karty z głosowaniami zwrócą do magistratu, a podczas sesji przewodniczący Rady Miasta odczyta wyniki głosowań.
 
Obrady rozpoczną się w środę (24 listopada) o godzinie 8.00. Sesja odbędzie się bez udziału radnych i publiczności. Całość będzie można śledzić podczas transmisji internetowej TUTAJ. Pełen program sesji publikujemy w załączniku.
← powrót