Dzisiaj: Czwartek 29 paździenika 2020

Zadaszone trybuny Polonii

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
4 + 7 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
4 + 7 =
zdjęcie
Już od rundy wiosennej fani piotrkowskiej Polonii będą mogli kibicować swoim ulubieńcom na zadaszonych trybunach. Na obiekcie przy ulicy Reagana zakończyły się prace modernizacyjne.
Stadion miejski „Polonia” na przestrzeni ostatnich lat diametralnie zmienił swój wizerunek. Po rozbudowie budynku z szatniami, renowacji murawy, ustawieniu zegara przyszedł czas na kolejny krok poprawiający komfort oglądania spotkań.
- Tegoroczna inwestycja polegała na zadaszeniu trybun – wyjaśnia Leszek Heinzel, Dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji zaznaczając, że to nie koniec zmian, jakie zaszły na Polonii.
- Trybuny zostały przeniesione na stronę zachodnią, aby popołudniową porą - kiedy najczęściej rozgrywane są mecze - słońce nie przeszkadzało w oglądaniu meczów.

Od kolejnej rundy kibice będą wchodzić na obiekt wyłącznie od strony ul. Reagana i z tej perspektywy oglądać boiskowe wydarzenia.
- Zadaszenie nad trybunami to przede wszystkim lepszy komfort oglądania meczów. Inwestycja jest także unowocześnieniem obiektu, który z roku na rok staje się bardziej profesjonalny – podsumowuje dyrektor Heinzel.
Koszt przeniesienia trybun oraz instalacji zadaszenia to blisko 920 tys. zł.
← powrót