Zapraszamy na bezpłatną mammografię

Proszę określić gdzie leży problem:
8 + 6 =
Link
8 + 6 =
luxmed-mammografia
21 września w Piotrkowie Trybunalskim w ramach Programu Profilaktyki Raka Piersi będzie można skorzystać z bezpłatnych badań mammograficznych. Program skierowany jest do kobiet wieku 50-69 lat.
Z badania mogą skorzystać panie, które są ubezpieczone i w ciągu ostatnich 24 miesięcy w ramach programu nie miały wykonanej mammografii lub są w grupie ryzyka i w ubiegłym roku otrzymały pisemne wskazanie do wykonania ponownej mammografii po upływie 12 miesięcy.
Programem nie są objęte Panie, u których już wcześniej zdiagnozowano zmiany nowotworowe o charakterze złośliwym w piersi.

Mammobus do Piotrkowa Trybunalskiego przyjedzie 21 września, a z bezpłatnych badań będzie można skorzystać w godz. 11:00-17:00 przy ul. Wojska Polskiego 121 (przy markecie Kaufland).
Przed badaniem wymagana jest rejestracja pod nr tel. 58 666 24 44 lub na www.mammo.pl/formularz.

W celu weryfikacji uprawnień do badania przed połączeniem telefonicznym należy przygotować dowód osobisty. Organizatorzy proszą, aby na badanie prosimy zabrać ze sobą zdjęcia z poprzednich mammografii, o ile nie były one wykonane w pracowni LUX MED.  

Więcej informacji na temat mammografii można znaleźć na stronie www.mammo.pl.
← powrót