Zaproszenie na otwarcie Mediateki 800-lecia

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
3 + 2 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
3 + 2 =
Prezydent Krzysztof Chojniak zapraszan na otwarcie "Mediateki 800-lecia". Zaczynamy od piątku, 14 czerwca.
Już od jutra piotrkowianie oraz turyści będą mogli korzystać z usług piotrkowskiej "Mediateki 800-lecia". Na oficjalne uroczystości związane z otwarciem zaprasza Prezydent Miasta Krzysztof Chojniak.

W nowoczesnym budynku znajduje się biblioteka z wolnym dostęp do księgozbiorów, aula konferencyjna, pracownia gier komputerowych, kącik dla dzieci, kawiarnia, a przede wszystkim nowoczesna część naukowo-techniczna.
O godzinie 12.00 rozpoczną się uroczystości oficjalne, a na 14.00 zaplanowano akcję "Podaj książkę", w ramach której korowód złożony z mieszkańców dokona symbolicznego przeniesienia ostatnich 800 książek z synagogi (dotychczasowej siedziby Miejskiej Bibblioteki Publicznej) do budynku mediateki. Po podaniu ostatniej pozycji wystartuje festiwal nauki i techniki, który potrwa do 19 czerwca.
Na przybyłych czeka wiele atrakcji, m.in: przejażdżka pneumomobilem, prezentacja łazika marsjańskiego, zabawy z elektromagnetyzmem, eksperymenty z ciekłym azotem, pokaz druku przestrzennego, prezentacja eksperymentów naukowych oraz turniej gier planszowych i wiele konkursów z nagrodami.
Więcej szczegółów znajduje się TUTAJ.
← powrót