Dzisiaj: Piątek 01 lipca 2022

Złote Gody - 17.06.2022

Proszę określić gdzie leży problem:
1 + 1 =
Link
1 + 1 =
2
Cztery piotrkowskie pary świętowały w piątek (17.06) "złote" jubileusze małżeńskie. Zapraszamy do obejrzenia fotoreportażu z uroczystości.
Tradycją jest, że z okazji tzw. "Złotych Godów", czyli 50. rocznicy ślubu, organizowane jest uroczyste spotkanie z Jubilatami w piotrkowskim Urzędzie Stanu Cywilnego. 
W miniony piątek tę dostojną rocznicę świętowali Państwo: Irena i Lucjan Chudy, Jolanta i Roman Cichoszowie, Zofia i Tomasz Kościańscy oraz Krystyna i Czesław Markiewiczowie. 

- Szanowni Jubilaci. Składam serdecznie gratulacje, ale proszę również o przyjęcie podziękowań za Waszą postawę, trud i wysiłek w pielęgnowaniu wyjątkowych wartości, jakimi są małżeństwo i rodzina. W ten sposób budowaliście Państwo zarówno naszą małą Ojczyznę – Piotrków Trybunalski, ale i tą dużą – Polskę. Życzę Państwu na kolejne lata dużo zdrowia, spełnienia wszystkich szlachetnych zamierzeń, aby wokół Państwa nigdy nie brakowało ludzi serdecznych i życzliwych - tymi słowami do Jubilatów skierował się prezydent Krzysztof Chojniak.
Na zakończenie Jubilaci odebrali z rąk prezydenta Krzysztofa Chojniaka medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie nadawane przez Prezydenta RP. Każda z par otrzymała także kwiaty oraz pamiątkowym album „Piotrków Trybunalski – Miasto Królewskie”.
← powrót