Dzisiaj: Piątek 01 lipca 2022

Złote Gody pięciu par

Proszę określić gdzie leży problem:
4 + 8 =
Link
4 + 8 =
DSC_1698
Pięć piotrkowskich par świętowało w sobotę (21.05) "złote" jubileusze małżeńskie. Zapraszamy do obejrzenia fotoreportażu z uroczystości.
 
Tradycją jest, że z okazji tzw. "Złotych Godów", czyli 50. rocznicy ślubu, organizowane jest uroczyste spotkanie z Jubilatami w piotrkowskim Urzędzie Stanu Cywilnego. 
W minioną sobotę tę dostojną rocznicę świętowali Państwo: Lucyna i Maciej Fiszerowie, Teresa i Henryk Kulikowie, Anna i Włodzimierz Motykowie, Irena i Tadeusz Szulcowie oraz Urszula i Jan Szymczykowie. Życzenia "złotym małżonkom" złożył prezydent Krzysztof Chojniak.
- Gratuluję Państwu tak pięknych jubileuszy. Wasze życie to postawa godna naśladowania dla młodszych pokoleń. Życzę kolejnych wielu wspaniałych wspólnych lat życia spędzonych w zdrowiu i pomyślności - mówił podczas uroczystości prezydent, który podziękował również Jubilatom za wkład w rozwój Piotrkowa Trybunalskiego.
 
Jubilaci z rąk prezydenta otrzymali medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie nadawane przez Prezydenta RP. Każda z par otrzymała także kwiaty oraz pamiątkowym album „Piotrków Trybunalski – Miasto Królewskie”.
← powrót