"Złote Gody" sześciu par

Proszę określić gdzie leży problem:
9 + 2 =
Link
9 + 2 =
DSC_3820
Sześć par świętowało w sobotę (17.09) w Urzędzie Stanu Cywilnego „Złote” jubileusze, czyli pięćdziesiątą rocznicę zawarcia związku małżeńskiego. Zapraszamy do obejrzenia fotoreportażu z uroczystości.
 
Tradycją jest, że z okazji tzw. "Złotych Godów", czyli 50. rocznicy ślubu, organizowane jest uroczyste spotkanie z Jubilatami w piotrkowskim Urzędzie Stanu Cywilnego. W minioną sobotę (17.09) tę dostojną rocznicę świętowali Państwo: Anna i Zenon Adamczykowie, Anna i Jerzy Sarscy, Elżbieta i Witold Westrychowie, Halina i Światosław Dragojew, Helena i Janusz Królikiewiczowie oraz Irena i Jerzy Pietrzakowie.

Jubilaci z rąk prezydenta Krzysztofa Chojniaka odebrali medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie nadawane przez Prezydenta RP. Każda z par otrzymała także okolicznościowy dyplom, kwiaty oraz pamiątkowym album „Piotrków Trybunalski – Miasto Królewskie”.
- Szanowni Jubilaci. Składam serdecznie gratulacje, ale proszę również o przyjęcie podziękowań za Waszą postawę, trud i wysiłek w pielęgnowaniu wyjątkowych wartości, jakimi są małżeństwo i rodzina. Życzę Państwu na kolejne lata dużo zdrowia, spełnienia wszystkich szlachetnych zamierzeń, aby wokół Państwa nigdy nie brakowało ludzi serdecznych i życzliwych - tymi słowami do Jubilatów zwrócił się prezydent Krzysztof Chojniak.
← powrót