Dzisiaj: Środa 05 sierpnia 2020

Zmiana godzin pracy Referatu Ewidencji Ludności

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
6 + 6 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
6 + 6 =
zdjęcie
Referat Ewidencji Ludności zajmujący się sprawami m.in. meldunków, dowodów osobistych, działalności gospodarczej oraz rejestrem i spisem wyborców, zmienił godziny pracy. Interesanci są przyjmowani w godz. 9:00-17:00.
Zmiana ma związek z wysoką absencją pracowników. Nie zmieniają się zasady obsługi w referacie, tj. zgodnie z obecnymi wytycznymi klienci proszeni są o wcześniejsze umawianie wizyty mailowo lub telefoniczne. Z urzędnikami Referatu Ewidencji Ludności można umawiać się pod numerami telefonów: 44 732-30-06 oraz 44 732-77-52.

Równocześnie zachęcamy do korzystania z internetowej platformy ePUAP, która umożliwia załatwianie wielu spraw urzędowych bez konieczności wychodzenia z domu (łącznie ze ww. sprawami). Do korzystania z elektronicznej administracji wystarczy założenie profilu zaufanego. Najszybciej i najłatwiej można to zrobić poprzez bankowość elektroniczną.
Ministerstwo Cyfryzacji w czasie stanu epidemii uruchomiło także tymczasowy profil zaufany, który można potwierdzać bez wychodzenia z domu. Więcej na ten temat piszemy TUTAJ.
← powrót