Dzisiaj: Wtorek 27 września 2022

Zmiana organizacji ruchu na Słowackiego

Proszę określić gdzie leży problem:
9 + 6 =
Link
9 + 6 =
mapka - Kopia
W najbliższy weekend wprowadzone zostaną zmiany organizacji ruchu na ul. Słowackiego. Ma to związek z organizowanym w tym czasie „Festiwalem ludzi fajnych i rzeczy galantych”.
Czasowa zmiana organizacji ruchu będzie obowiązywać w dniach 1-3 czerwca na odcinku od pl. Kościuszki do ul. Sienkiewicza.
Na tym fragmencie droga zostanie zamknięta dla ruchu samochodowego.
Zmiana będzie obowiązywała od 31 maja (od godz. 24.00) do 3 czerwca (do godz. 23.00).

Na czas zamknięcia ulicy Słowackiego zostanie wprowadzony tymczasowy rozkład jazdy autobusów komunikacji miejskiej. Linie autobusowe kursujące w kierunku zachodnim pojadą objazdem ulicami: Kopernika, Sienkiewicza, Narutowicza, Młynarską, Słowackiego przez przejazd kolejowy do ulicy P.O.W. i dalsza część trasy bez zmian.
Linia 1 od przystanku Wojska Polskiego – Cmentarna pojedzie prosto do przystanku Wojska Polskiego – Wiadukt (omijając przystanki Słowackiego – Sąd oraz P.O.W. ).
Autobusy jadące w kierunku wschodnim pojadą objazdem: w lewo w Dąbrowskiego i do Wojska Polskiego (linia nr 1) lub w prawo w Sienkiewicza, Kopernika i dalej po swojej trasie (pozostałe linie).
W czasie trwania uroczystości nieczynne będą przystanki: Słowackiego- Sąd 01 i 02 (po obu stronach ulicy) oraz Dworzec Autobusowy i Kolejowy P.O.W. 01 (dla linii nr 1).

Poniżej mapka w/w obszaru.
← powrót