Zmiany w "zerówce" i "piątce" - aktualizacja

Proszę określić gdzie leży problem:
8 + 8 =
Link
8 + 8 =
MZK autobus 5a
Od 1 sierpnia na dwóch liniach autobusów Miejskiego Zakładu Komunikacyjnego zajdą zmiany. Nastąpi korekta w rozkładzie jazdy linii nr 5 oraz zmiana trasy linii 0.
Linia 0 w kursach z Michałowa zostanie wycofana z przejazdu przez część ul. Spacerowej (trasa przebiegać będzie ul. Michałowską, Rolniczą, Mickiewicza i dalej bez zmian). W związku z powyższym wszystkie kursy z pętli Michałów-Rodzinna zostaną opóźnione o 2 minuty.
Linia „0” zostanie wycofana z ul. Spacerowej jedynie na odcinku od ul. Michałowskiej do skrzyżowania z ul. Rolniczą i Krętą. Autobusy linii 0 nadal kursować będą ul. Spacerową w kierunku ul. Mickiewicza i Michałowa obsługując przystanki:
  • Spacerowa – Partyzantów;
  • Spacerowa – Cmentarz,
oraz w kierunku ul. Słowackiego obsługując przystanek Spacerowa – Partyzantów.

Ponadto autobusy linii 0 wycofane zostaną z obsługi pętli przy ul. Rolniczej (przystanek przy ul. Rolniczej zostanie zlikwidowany). Nowym przystankiem końcowo-początkowym w tym rejonie miasta dla linii 0 będzie przystanek Mickiewicza-Rolnicza (znajdujący się przy Przedszkolu nr 11).

W rozkładzie jazdy linii 5 wprowadzone zostaną następujące korekty:
  • kursy z Granicznej w dni powszednie wolne od nauki szkolnej o godz. 6:12 i 7:32 zostaną przesunięte odpowiednio na godz.: 6:17 i 7:17, a kurs w niedzielę o godz. 11:54 zostanie przyspieszony na godz. 11:49;
  • kurs z Wolborskiej Os. Leśna w niedzielę o godz. 12:36 zostanie przyspieszony na godz. 12:26.
← powrót