Znajdź zgubę w Biurze Rzeczy Znalezionych

Proszę określić gdzie leży problem:
8 + 4 =
Link
8 + 4 =
dsc5652-1627648373 (1)
Zgubiłeś coś i nie wiesz gdzie szukać? Spróbuj poszukać w Biurze Rzeczy Znalezionych, które mieści się w Urzędzie Miasta przy ul. Szkolnej 28.
 
Smartfony, kamera, laptop, kluczyki samochodowe, a nawet kosiarka – to tylko niektóre przedmioty, które oczekują w Biurze Rzeczy Znalezionych. Biuro przyjmuje "zguby" znalezione na terenie miasta lub znalezione na terenie innej gminy przez mieszkańców Piotrkowa.
 
- Mamy wiele rzeczy znalezionych i ciągle przybywa nowych. Wśród nich są m.in. rowery, wózki dziecięce, biżuteria oraz pieniądze. Do biura przyjmujemy wyłącznie przedmioty o wartości powyżej 100 zł, które nie są mocno zniszczone i nie zostały wyrzucone z zamiarem wyzbycia się - mówi pracownik Referatu Zarządzania Kryzysowego i Obrony Urzędu Miasta, który odpowiada za prowadzenie biura.
 
Aby odebrać swoją własność z biura rzeczy znalezionych, należy skontaktować się telefonicznie: nr tel. 44 732 36 64. W rozmowie należy podać wszelkie cechy charakterystyczne przedmiotu, określić miejsce i czas zagubienia a w przypadku pieniędzy wskazać kwotę i nominały banknotów. Najlepiej, gdy będziemy dysponowali dokumentem lub innymi dowodami potwierdzającymi nasze prawo własności danej rzeczy.

Jeśli okaże się, że nasza zguba znajduje się w biurze rzeczy znalezionych, należy udać się na ul. Szkolną 28        z dowodem potwierdzającym, że zagubiony przedmiot jest rzeczywiście naszą własnością. Może to być dowód zakupu, podanie jakiejś bardzo charakterystycznej cechy, zdjęcie z przedmiotem, a w przypadku smartfona dodatkowym ułatwieniem będzie znajomość PIN-u do danego telefonu.
← powrót