Dzisiaj: Wtorek 07 lutego 2023

Podniesienie poziomu bezpieczeństwa w obszarze cyberprzestrzeni Rzeczypospolitej Polskiej

Proszę określić gdzie leży problem:
4 + 7 =
Link
4 + 7 =
Podniesienie poziomu bezpieczeństwa w obszarze cyberprzestrzeni Rzeczypospolitej Polskiej przez rozbudowę szkieletowej sieci informatycznej wraz z zapewnieniem darmowego internetu  Wi-Fi i krótkich informacji tekstowych w rejonie III.
 
Zakres tematyczny: Bezpieczeństwo
Opis projektu: Podniesienie poziomu bezpieczeństwa w obszarze cyberprzestrzeni Rzeczypospolitej Polskiej przez rozbudowę szkieletowej sieci informatycznej wraz z zapewnieniem darmowego internetu Wi-Fi i krótkich informacji tekstowych w rejonie III. Zadaniem jest doprowadzenie światłowodu wraz z uruchomieniem punktu dostępowego dla mieszkańców miasta w obszarze określonym na mapie. Zwiększenie poziomu bezpieczeństwa infrastruktury teleinformatycznej Państwa. Powszechne wdrożenie wśród jednostek, podmiotów niepublicznych mechanizmów służących zapobieganiu i wczesnemu wykrywaniu zagrożeń dla bezpieczeństwa. Powszechną oraz specjalistyczną edukację społeczną w zakresie bezpieczeństwa Cyberprzestrzeni RP.
Szacunkowy koszt projektu: 
Wiem że zgodnie z zasadami pilotażowego projektu „Budżet Obywatelski 2015 w Piotrkowie Trybunalskim” koszt projektu nie może przekraczać kwoty brutto 300.000 zł.

 
← powrót