Rachmistrz zadzwoni w maju

Proszę określić gdzie leży problem:
4 + 9 =
Link
4 + 9 =
aaaaaa
Trwa Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021. Od 4 maja dodatkowo rachmistrzowie spisowi rozpoczną wywiady telefoniczne.
Narodowy Spis Ludności i Mieszkań to najważniejsze badanie demograficzne, które w Polsce wykonuje się raz na 10 lat. Informacje zebrane przez Główny Urząd Statystyczny poszerzą i zaktualizują wiedzę o naszym kraju i jego mieszkańcach.
Udział w spisie to obowiązek, dlatego w badaniu musi wziąć udział każdy Polak.

W kwietniu spis będzie odbywał się wyłącznie poprzez samospis internetowy bądź kontakt z infolinią. Natomiast od 4 maja pracę rozpoczynają rachmistrzowie spisowi. Ze względu na pandemię kontaktować się będą z nami wyłącznie telefonicznie. Tożsamość rachmistrza będzie można sprawdzić dzwoniąc pod ten sam numer infolinii, który podany jest przy spisie telefonicznym, tj. 22 279 99 99.

Przypominamy, że podstawową formą udziału w NSP jest samospis internetowy. Formularz spisowy dostępny jest na stronie spis.gov.pl.
Jeśli ktoś nie ma możliwości spisania się przez internet może tego dokonać telefonicznie. Wystarczy zadzwonić na infolinię – 22 279 99 99. Infolinia działa od poniedziałku do piątku w godz. 8:00–20:00.

Spisać można się także w Urzędzie Miasta przy Pasażu Rudowskiego 10. W magistracie przygotowane zostało specjalne stanowisko, na którym będzie można spisać się indywidualnie lub z pomocą urzędnika. Każdy, kto chciałby spisać się w urzędzie musi wcześniej telefonicznie umówić się na taką wizytę pod nr telefonu 44 732 77 01.

Narodowy Spis Ludności i Mieszkań 2021 potrwa do końca września.
 
****
Galeria zdjęć:
- zdjęcie nr 1: plakat NSP 2021.
← powrót

Ostatnie aktualności